Święta i Uroczystości

HomeGaleriaŚwięta i Uroczystości

DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA 2018

5.10.2018r po raz kolejny mogliśmy skorzystać z gościnności MDK „Południe” filia nr 3 w Zarzeczu i na wolnym powietrzu obchodzić Dzień Pieczonego Ziemniaka.
Oprócz tradycyjnego pieczonego ziemniaczka były zabawy ruchowe przy muzyce, konkursy sportowe i zajęcia plastyczne prowadzone przez Panią Martę z Domu Kultury.
Pogoda dopisała, humoru również nie zabrakło, dzień ten będziemy miło wspominać, gdy przyjdzie jesienna szaruga.

DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA 2017

W tym roku, tak jak i w poprzednim mieliśmy przyjemność obchodzić „Dzień Pieczonego Ziemniaka” w Miejskim Domu Kultury „Zarzecze”. Cieszymy się, ze to piątkowe popołudnie mogliśmy spędzić w miłej atmosferze, razem z Rodzinami naszych podopiecznych Jesteśmy też wdzięczni Panu Dyrektorowi Janowi Marszałkowi za okazaną gościnność i wkład wniesiony we współorganizowanie imprezy.

Dzieci miały zapewnione wiele atrakcji, w tym: robienie szaszłyków z warzyw, pieczenie ziemniaków, prace plastyczne, zabawy przy muzyce a na zakończenie dostały „balonikowe – cudeńka”. Mamy nadzieję, że wszyscy się dobrze bawili i czas spędzony razem na wspólnej zabawie pozostanie na długo naszej pamięci.

DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA

23 września 2016 roku spędziliśmy wesołe popołudnie w Domu Kultury Zarzecze na Dniu Pieczonego Ziemniaka.

Było mnóstwo radosnej zabawy przy muzyce - znanych jesiennych melodiach i piosenkach. Dzieci wraz z rodzicami i opiekunami wykonywały prace plastyczne o tematyce "Jesienny Plener". A na zakończenie mieliśmy ciepły poczęstunek: pieczone ziemniaczki z masełkiem, sok i smakowite dipy.
Było pysznie!!!

1%

Podaruj Nam 1% Podatku